16SEV470M10X10.5
CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
16SEV470M
16SEV470M10X10.5 Hakkında
Rubycon 16SEV470M10X10.5, 470 µF kapasitanslı 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, yüksek frekans uygulamalarında 828 mA (10 kHz) ve düşük frekans uygulamalarında 690 mA (120 Hz) ripple akımını kaldırabilir. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olup otomotiv endüstrisinde güç kaynağı filtreleme, dijital devreler, amplifikatör uygulamaları ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 828 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 690 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V