16SEV3300M18X16.5
CAP ALUM 3300UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
16SEV3300M
16SEV3300M18X16.5 Hakkında
Rubycon üretimi 16SEV3300M18X16.5, 3300 µF kapasitanslı 16V nominal gerilim için tasarlanmış yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonu ile otomotiv uygulamalarında kullanım için uygun olan bu bileşen, -40°C ile +85°C işletme sıcaklık aralığında çalışır ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi sunar. ±20% kapasite toleransı ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 1.6675 A ve 120 Hz'de 1.45 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Gücü depolama, güç kaynakları, filtre ve enerji yönetimi devreleri gibi uygulamalarda kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.6675 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V