16SEV220M6.3X8
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
16SEV220M
16SEV220M6.3X8 Hakkında
Rubycon 16SEV220M6.3X8, 220µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile çalışan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 sertifikasyonuna sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 198 mA ve 120 Hz'de 165 mA ripple current kapasitesine sahip olan bileşen, güç kaynakları, sinyal işleme devreleri ve enerji yönetimi sistemlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen radial SMD paket tasarımı kompakt PCB tasarımları için uygundur.
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 198 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 165 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V