16SEV2200M16X16.5
CAP ALUM 2200UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
16SEV2200M
16SEV2200M16X16.5 Hakkında
Rubycon 16SEV2200M16X16.5, 2200 µF kapasitesine sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına sahiptir. Automotive uygulamaları için AEC-Q200 standartlarına uygun olarak üretilmiştir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahip olan kondansatör, 10 kHz'de 1.3225 A ve 120 Hz'de 1.15 A ripple akımını taşıyabilir. ±20% tolerans ile karakterize edilen bu bileşen, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Radial, Can-SMD paket tipi ile monte edilir.
Applications Automotive
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.3225 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V