16SEV1000M12.5X13.5
CAP ALUM 1000UF 20% 16V SMD
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
16SEV1000M
16SEV1000M12.5X13.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16SEV1000M12.5X13.5, 1000µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile tasarlanmış bu SMD tipi kondansatör, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 standardına uyumludur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunar. Yüksek frekans (10 kHz) ripple akımı 864 mA, düşük frekans (120 Hz) ripple akımı 720 mA kapasitesiyle güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve EMI bastırma uygulamalarında kullanılır. Surface mount paketleme ile otomasyonlu montaj proseslerine uygun tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 864 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 720 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V