16SEPF560M+TSS
CAP ALUM POLY 560UF 20% 16V T/H
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
16SEPF560M
16SEPF560M+TSS Hakkında
Panasonic 16SEPF560M+TSS, 560 µF kapasiteli alüminyum polimer kondansatördür. 16V rated voltajında tasarlanmış, ±20% tolerans ve 14mOhm ESR değerine sahiptir. Through-hole montajlı radial can paketinde sunulan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışmakta ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi vermektedir. 100 kHz'de 4.95 A, 120 Hz'de 247.5 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve genel amaçlı anahtarlamalı güç kaynağı uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14mOhm
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4.95 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 247.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V