16SEPF180M
CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H
Seri / Aile Numarası
16SEPF180M
16SEPF180M Hakkında
Panasonic 16SEPF180M, 180µF kapasiteli 16V alüminyum polimer kondansatördür. Through-hole radial kasa ile tasarlanan bu komponentin ESR değeri 22mOhm olup, 100 kHz'de 3.3A ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışan ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantili bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, sinyal işleme ve enerji depolama görevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ve ±20% sapmada ideal performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22mOhm
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.3 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 165 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V