16SEP82M+TSS
CAP ALUM POLY 82UF 20% 16V T/H
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
16SEP82M
16SEP82M+TSS Hakkında
Panasonic 16SEP82M+TSS, 82µF kapasitansı ve 16V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum polimer kondansatördür. Through-hole montaj tipi radial, can paketinde sunulmaktadır. 40mOhm ESR değeri ile düşük seri dirence sahip bu kondansatör, 100 kHz'de 2.12 A ripple akım kapasitesine ve 120 Hz'de 106 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışan komponentin ömrü 105°C'de 3000 saattir. ±20% tolerans aralığında üretilen bu polimer kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.12 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 106 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V