16SEP330M
CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H
Seri / Aile Numarası
16SEP330M
16SEP330M Hakkında
Panasonic 16SEP330M, 330µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ve 16mOhm düşük ESR değerine sahiptir. Through-hole montaj tipinde radyal kasa ile sunulan bu kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. Yüksek frekans (100 kHz) ripple akımı 4.72A, düşük frekans (120 Hz) ripple akımı 236mA kapasitesindedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel kontrol devreleri gibi geniş yelpazede kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4.72 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 236 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V