16PX3300MEFC12.5X20
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
16PX3300MEFC
16PX3300MEFC12.5X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16PX3300MEFC12.5X20, 3300 µF kapasitansı ve 16V nominal voltajıyla tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montajı için uygun olan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışır. 105°C'de 2000 saatlik ömür sertifikasyonuna sahiptir. 10 kHz'de 1.495 A ve 120 Hz'de 1.3 A ripple akımı toleransı bulunmaktadır. ±20% kapasite toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.495 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V