16PX15000MEFCCT18X35.5
CAP ALUM 15000UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
16PX15000MEF
16PX15000MEFCCT18X35.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16PX15000MEFCCT18X35.5, 15000µF kapasitansı ve 16V nominal voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Through-hole montaj türüne sahip olan komponent, 10 kHz'de 2.3805 A ve 120 Hz'de 2.07 A ripple akımı değerlerine sahiptir. Güç kaynakları, filtering uygulamaları ve enerji depolama amaçlı elektrik devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.3805 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.07 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V