16PX100MEFCTA5X11
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
16PX100MEFCTA5X11
16PX100MEFCTA5X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16PX100MEFCTA5X11, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile tasarlanmış bu kondansatör, radial through-hole montajı için uygundur. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saatlik yaşam süresi sunmaktadır. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değeri korunur. 10 kHz'de 156 mA ve 120 Hz'de 130 mA ripple current özelliğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 156 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 130 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V