16PX100MEFC5X11
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
16PX100MEFC
16PX100MEFC5X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16PX100MEFC5X11, 100µF kapasitanslı, 16V nominal voltaj ile çalışan radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole teknolojisine uygun olarak tasarlanmış bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri, kontrol devreleri ve filtre uygulamalarında yaygın şekilde kullanılmaktadır. ±20% tolerans aralığında, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip kondansatör, 10 kHz'de 156 mA ve 120 Hz'de 130 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 156 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 130 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V