16PK47MEFC5X11
CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
16PK47MEFC5X11
16PK47MEFC5X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16PK47MEFC5X11, 47µF kapasitansına ve 16V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olan bu kondansatör, 10 kHz'de 172.5 mA, 120 Hz'de 115 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, power supply devre tasarımları, sinyal filtreleme, güç yönetimi ve ses amplifikatörü gibi analog elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 172.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 115 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V