16PK100MEFCTA5X11
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
16PK100MEFCTA5X11
16PK100MEFCTA5X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16PK100MEFCTA5X11, 100 µF kapasitans değerine sahip 16V radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 2000 saat ömür sağlar. 10 kHz'de 210 mA ve 120 Hz'de 175 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, güç kaynakları, ses ekipmanları, filtreleme devreleri ve genel elektrik uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 210 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 175 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V