16MXC8200MEFCSN22X25
CAP ALUM 8200UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
16MXC8200MEF
16MXC8200MEFCSN22X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16MXC8200MEFCSN22X25, 8200 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ve 2.392 A ripple current kapasitesi ile düşük frekans filtreleme, güç kaynakları ve ses uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.392 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.08 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V