16MXC47000MEFC35X40
CAP ALUM 47000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
16MXC47000MEFC
16MXC47000MEFC35X40 Hakkında
Rubycon üretimi 16MXC47000MEFC35X40, 47000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipi sayesinde hızlı ve kolay panel monte edilebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile 10 kHz'de 6.36 A, 120 Hz'de 5.53 A ripple akım kapasitesi vardır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve low-frequency uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.3595 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.53 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V