16MXC47000MEFC30X45
CAP ALUM 47000UF 20% 16V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
16MXC47000MEFC
16MXC47000MEFC30X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16MXC47000MEFC30X45, 47000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu kondansatör, radyal snap-in kasa tipinde Through Hole montajını destekler. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 3000 saatlik ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile tedarik edilir. 10 kHz'de 6.36A, 120 Hz'de 5.53A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.3595 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.53 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V