16MXC33000MEFCSN35X30
CAP ALUM 33000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
16MXC33000MEF
16MXC33000MEFCSN35X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16MXC33000MEFCSN35X30, 33000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreler ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı 4.945 A @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı 4.3 A @ 120 Hz'dir. ±20% kapasitans toleransı ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.945 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V