16MS722MEFC4X7
CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
16MS722MEFC4X7
16MS722MEFC4X7 Hakkında
Rubycon 16MS722MEFC4X7, 22 µF kapasitanslı, 16V rated gerilimli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında stabil çalışır ve 85°C'de 1000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 42 mA ripple akım kapasitesine sahip olan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filter devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Through-hole montaj tipine sahip bu radial kondansatör, klasik PCB tasarımlarına ve prototipler için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 42 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V