16MS54.7MEFC4X5
CAP ALUM 4.7UF 20% 16V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
16MS54.7MEFC
16MS54.7MEFC4X5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16MS54.7MEFC4X5, 4.7 µF kapasitansı ve 16V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimleme yapılabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 85°C'de 1000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreler, filtre ve timing uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. 10 kHz'de 16.5 mA ve 120 Hz'de 11 mA ripple current kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V