16MH747MEFC6.3X7
CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
16MH747MEFC
16MH747MEFC6.3X7 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16MH747MEFC6.3X7, 47µF kapasitanslı, 16V nominal gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saat ömür garantisi ile tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. 10 kHz'de 105 mA ve 120 Hz'de 70 mA ripple akım kapasitelerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, ses amplifikaları, güç kaynakları, filtre devreleri ve ac/dc dönüştürücülerde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 105 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V