16LSQ47000MNB36X83
CAP ALUM 47000UF 20% 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
16LSQ47000MNB36X83
16LSQ47000MNB36X83 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16LSQ47000MNB36X83, 47000µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltajda çalışan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. Screw terminal bağlantıya ve chassis mount montaj türüne sahip olan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. 10 kHz'de 7.884 A ve 120 Hz'de 7.3 A ripple current değerlerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür süresi garantilenir. Büyük kapasitans değeri sayesinde güç kaynakları, filtreleme, enerji depolaması ve düşük frekanslı uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.884 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V