16LSQ220000MEFC64X99
CAP ALUM 220000UF 20% 16V SCREW
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
16LSQ220000MEFC
16LSQ220000MEFC64X99 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16LSQ220000MEFC64X99, 220000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltajda çalışan bu bileşen, chassis mount tipi vida terminali ile sağlanmaktadır. -40°C ile 85°C arası işletme sıcaklığında kullanılabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen komponentin ripple akımı 10 kHz'de 15.876A, 120 Hz'de 14.7A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılan yüksek kapasitanslı bir kondansatördür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.876 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V