16KXF3300MEFC20X20
CAP ALUM 3300UF 20% 16V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
16KXF3300MEFC
16KXF3300MEFC20X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16KXF3300MEFC20X20, 3300 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanan bu komponent, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Through Hole montaj tipi ve Radial, Can - Snap-In paket formatında sunulmaktadır. 105°C'de 3000 saatlik ömür süresi garantilidir. -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlar. 10 kHz'de 1.219 A ve 120 Hz'de 1.06 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, aydınlatma devreleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.219 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.06 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V