161CMQ035
DIODE MODULE 35V 160A TO249AA
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-249AA
Seri / Aile Numarası
161CMQ035
161CMQ035 Hakkında
161CMQ035, Vishay tarafından üretilen 35V 160A kapasiteli Schottky diode modülüdür. TO-249AA kasa tipi ile chassis mount uygulamalar için tasarlanmıştır. 1 Pair Common Cathode konfigürasyonunda iki diyottan oluşan bu modül, fast recovery özelliğine sahiptir. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir. Forward voltajı 160A akımda maksimum 880 mV, reverse leakage akımı 35V'de 5 mA'dir. Güç kaynakları, konverterler, oto endüstrisi ve endüstriyel uygulamalarda doğrultma ve anahtarlama görevlerinde kullanılır. Lütfen dikkat: Bu ürün üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 160A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 mA @ 35 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-249AA
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-249AA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 880 mV @ 160 A