160VXR680MEFC30X30
CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
160VXR680M
160VXR680MEFC30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 160VXR680MEFC30X30, 680 µF kapasitanslı, 160V rated voltajında bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipiyle PCB'ye dikey olarak bağlanır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saat ömüre sahiptir. 10 kHz'de 2.55A, 120 Hz'de 1.7A ripple akımı tolere eder. ±20% toleransıyla genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devreler gibi yüksek voltaj gerektiren sistemlerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.55 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V