160VXR560MEFC22X40
CAP ALUM 560UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
160VXR560MEFC
160VXR560MEFC22X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 560 µF kapasitanslı 160V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipinde tasarlanmış bu komponent genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 7000 saat ömür süresine sahip olan kondansatör, 10 kHz'de 2.25 A ve 120 Hz'de 1.5 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilen komponent, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.25 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V