160VXR390MEFCSN25X25
CAP ALUM 390UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
160VXR390MEFCSN
160VXR390MEFCSN25X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 160VXR390MEFCSN25X25, 390µF kapasitans değerine sahip 160V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış radial snap-in case paketlemesinde sunulmaktadır. ±20% tolerans ve 7000 saat ömür @ 105°C ile karakterizedir. 10 kHz'de 1.95A, 120 Hz'de 1.3A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışır. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı AC/DC dönüştürücüler gibi yüksek voltaj uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.95 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V