160VXR330MEFC22X25
CAP ALUM 330UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
160VXR330M
160VXR330MEFC22X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 160VXR330MEFC22X25, 330 µF kapasitansı ve 160 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipinde tasarlanmış olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransı ile sınıflandırılan kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 7000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 1.8 A ve 120 Hz'de 1.2 A ripple current kapasitesine sahip olan bu komponentin through-hole montajı, PCB tasarımında esneklik sağlar. Endüstriyel kontrol devreleri, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V