160VXR1200MEFC25X50
CAP ALUM 1200UF 20% 160V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
160VXR1200MEFC
160VXR1200MEFC25X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 160VXR1200MEFC25X50, 1200 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160 V rated voltajda çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevleri için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye snap-in kasa ile sabitlenir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 7000 saatlik ömrü garanti eder. 10 kHz'de 3.45 A ve 120 Hz'de 2.3 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilir ve polar bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.45 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V