160USG560MEFC22X25
CAP ALUM 560UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
160USG560MEFC
160USG560MEFC22X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 160USG560MEFC22X25, 560 µF kapasitansı ve 160 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. Snap-in case tasarımı hızlı montaj ve çıkarma imkanı sunar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 3000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel kontrolcülerde kullanılır. 10 kHz'de 3.375 A ve 120 Hz'de 2.25 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.375 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V