160USG470MEFCSN20X30
CAP ALUM 470UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
160USG470MEFCSN
160USG470MEFCSN20X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 160USG470MEFCSN20X30 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 470 µF kapasitans ve 160 V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile Through Hole deliklerine monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C sıcaklıkta 3000 saat ömür süresi garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans değerine sahip olup, 10 kHz'de 2.64 A, 120 Hz'de 1.76 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel kontrolcüler gibi standart uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.64 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.76 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V