160USG1000MEFCSN22X40
CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
160USG1000MEF
160USG1000MEFCSN22X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 160USG1000MEFCSN22X40, 1000 µF kapasitanslı ve 160V dereceli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış radial can-snap-in paketinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanan kondansatör, 10 kHz frekansında 4.5 A, 120 Hz frekansında 3 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışan cihaz, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi verir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve low-frequency uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V