160USC680MEFC25X30
CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
160USC680MEFC
160USC680MEFC25X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 160USC680MEFC25X30 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 680 µF kapasitans değeri ve 160V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radyal snap-in montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. ±20% tolerans aralığında çalışır. -40°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisindedir. 10 kHz'de 3.495 A ve 120 Hz'de 2.33 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve EMI suppresyon uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.495 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.33 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V