160USC560MEFC25X25
CAP ALUM 560UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
160USC560MEFC
160USC560MEFC25X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 160USC560MEFC25X25, 560 µF kapasitanslı ve 160 V nominal gerilim rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini sunar. Radyal snap-in montaj türüne sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 10 kHz yüksek frekansda 3.225 A ripple current kapasitesine ve 120 Hz düşük frekansda 2.15 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisi verilmektedir. Anahtarlama güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama gibi birçok elektronik uygulamada tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.225 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V