160USC330MEFC20X25
CAP ALUM 330UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
160USC330MEFC
160USC330MEFC20X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 160USC330MEFC20X25, 330 µF kapasitansına ve 160V rated voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saatlik ömür sertifikasyonuna sahiptir. 10 kHz'de 1.7825 A ve 120 Hz'de 1.55 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole monte edilebilen snap-in paket tipi ile güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7825 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V