160USC1500MEFCSN30X35
CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
160USC1500MEFCSN
160USC1500MEFCSN30X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 160USC1500MEFCSN30X35, 1500 µF kapasitansına ve 160V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial kasa tipinde tasarlanmış bu bileşen, Through Hole montajı destekler. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 5.94A, 120 Hz'de 3.96A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve düşük frekanslı elektronik devrelerde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.94 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.96 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V