160USC1000MEFC25X35
CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
160USC1000MEFC
160USC1000MEFC25X35 Hakkında
Rubycon 160USC1000MEFC25X35, 1000 µF kapasitansı ve 160 V rated voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olup, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi vermektedir. 10 kHz'de 4.5 A ve 120 Hz'de 3 A ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipine uygun olan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V