160TXW56MEFC8X25
CAP ALUM 56UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
160TXW56MEFC8X
160TXW56MEFC8X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 160TXW56MEFC8X25, 56 µF kapasitanslı 160V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi paketlemede sunulan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 12000 saat ömür garantisi sağlar. 120 Hz'de 320 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bileşen, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Parça obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 320 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V