160TXW470MEFC16X40
CAP ALUM 470UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
160TXW470M
160TXW470MEFC16X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 160TXW470MEFC16X40 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 470 µF kapasitansa ve 160 V nominal voltajına sahip radial through-hole tipi bir bileşendir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 12000 saatlik ömür elde eder. Low frequency (120 Hz) ripple current kapasitesi 1.52 A, high frequency (100 kHz) ripple current kapasitesi ise 2.12 A'dır. Genel amaçlı endüstriyel uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için kullanılan bu polar kondansatör, standart PCB montajına uygun radial kan paketlemesiyle sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.12 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.52 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V