160TXW390MEFC16X35
CAP ALUM 390UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
160TXW390MEFC
160TXW390MEFC16X35 Hakkında
Rubycon üretimi 160TXW390MEFC16X35, 390 µF kapasitans değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated gerilime sahip olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 12000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Through-hole montaj türüne uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertör devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Düşük frekans ripple akımı 1.34 A (120 Hz) ve yüksek frekans ripple akımı 1.87 A (100 kHz) değerlerine sahiptir. Bileşen üretimi sonlandırılmış olup, stok bulunabilirliği sınırlıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.87 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.34 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V