160TXW220MEFC16X25
CAP ALUM 220UF 20% 160V RAD TH
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
160TXW220MEFC
160TXW220MEFC16X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 160TXW220MEFC16X25, 220 µF kapasitanslı, 160V nominal gerilimli radial through-hole alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 105°C'de 12000 saat ömür süresi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahip olan komponent, 1.31 A @ 100 kHz yüksek frekans ripple akımı ve 940 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve diğer analog elektronik uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Radial can paket yapısı ile kompakt tasarımlar için uygundur. Komponent obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.31 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 940 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V