160TXW100MEFC8X40
CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
160TXW100MEFC
160TXW100MEFC8X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 160TXW100MEFC8X40, 100 µF kapasitansa ve 160V nominal voltajına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj türüne uygun bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 12000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. 100 kHz'de 686 mA ve 120 Hz'de 490 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleransla üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 686 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 490 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V