160PX47MEFCT810X20
CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
160PX47MEFCT
160PX47MEFCT810X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 160PX47MEFCT810X20, 47 µF kapasitans ve 160V nominal voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 105°C arası) çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür elde etmiştir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yapılabilen kondansatör, 10 kHz'de 225 mA, 120 Hz'de 150 mA ripple akım taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Radial, Can paket tipi ile sunulan komponent, aktif durumda ve tedarik edilebilir durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 225 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V