160PX220MEFC16X31.5
CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
160PX220MEFC
160PX220MEFC16X31.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 160PX220MEFC16X31.5, 220 µF kapasitansına ve 160V nominal voltaja sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda düşük frekanslı devreler, güç kaynakları ve sinyal işleme sistemlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile sunulan komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. Yüksek frekans işlemlerinde 492 mA, düşük frekans işlemlerinde 410 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 492 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 410 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V