160PK100MEFC12.5X25
CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
160PK100MEFC
160PK100MEFC12.5X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 160PK100MEFC12.5X25, 100 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye direkt monte edilebilir. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (85°C'de) sunmaktadır. 430 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve depolama uygulamalarında yer alır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 430 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V