160MXG680MEFCSN25X25
CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
160MXG680MEFCSN
160MXG680MEFCSN25X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 160MXG680MEFCSN25X25 alüminyum elektrolitik kondansatördür. 680 µF kapasitans değerine ve 160 V nominal voltaja sahip olan bu radial bağlantılı kondansatör, snap-in montaj özelliğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisi sunar. -25°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, yüksek frekans ripple akımında 2.55 A ve düşük frekans ripple akımında 1.7 A kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme devrelerinde uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.55 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V