160MXC680MEFC30X25
CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
160MXC680MEFC
160MXC680MEFC30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 160MXC680MEFC30X25, 680 µF kapasitansı ve 160V rated gerilimi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolay entegrasyonu sağlayan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışmakta ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi vermektedir. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, 10 kHz'de 2.61 A ve 120 Hz'de 1.74 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve dekouplaj uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.61 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.74 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V