160MXC470MEFC20X35
CAP ALUM 470UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
160MXC470ME
160MXC470MEFC20X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 160MXC470MEFC20X35, 470µF kapasitansa ve 160V nominal gerilim değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanıma uygundur. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, -40°C ile +105°C çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 2.13A ve 120 Hz'de 1.42A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devrelerinde ve sinyal işleme aplikasyonlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.13 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.42 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V